Логістичні послуги

SaveProSolutions — лідер вантажоперевезень. Надаємо транспортні рішення для бізнесу й промисловості. Виконуємо вантажне перевезення генеральних, збірних відправлень до країн Європи. Забезпечуємо зберігання товарів на технологічних складських комплексах у Польщі та Німеччині. Наші експерти з радістю допоможуть оптимізувати ваші логістичні процеси. Ми будемо раді поділитися нашими знаннями та експертними думками з приводу логістики.

Співпраця з нашою організацією - гарантія високої якості професійного сервісу. Компанія має в своєму розпорядженні сучасний автопарк, що включає різноманітні види транспорту. Працюємо тільки з перевіреними підрядниками, що забезпечують своєчасне, безпечне транспортування різних типів вантажів.
Кваліфікований персонал SaveProSolutions - компетентні логісти, досвідчені водії, уважні експедитори. Співробітники компанії проходять регулярне навчання, вдосконалюють навички роботи.

SaveProSolutions застосовує передові IT-рішення для управління процесами переміщення і проміжного зберігання відправлень. Автоматизація ключових операцій дає змогу оптимізувати витрати, прискорити обробку замовлень, підвищити прозорість вантажоперевезень для клієнтів.

Індивідуальний підхід - основа клієнтського сервісу SaveProSolutions. Наша компанія детально аналізує потреби замовника, пропонує персоналізовані логістичні рішення.

Фахівці нашої організації перебувають на зв'язку 24/7, оперативно вирішують питання, що виникають.

Стабільність, надійність SaveProSolutions підтверджені тривалим досвідом роботи, великим портфелем реалізованих проєктів, позитивними відгуками клієнтів. Компанія суворо дотримується договірних зобов'язань, піклується про збереження довірених вантажів.

Оптимальне співвідношення вартості, якості сервісу - конкурентна перевага SaveProSolutions. Наша логістична компанія пропонує ринкові ціни на експертні вантажоперевезення, при цьому забезпечує високий рівень сервісу.

Організація SaveProSolutions - надійний партнер для будь-якого бізнесу, який потребує якісних, ефективних логістичних рішень. Компанія бере на себе повну відповідальність за доставку вантажів, звільняючи клієнта від рутинних завдань, пов'язаних із транспортуванням.

Пропонуємо наступні послуги

Логістика вантажів
Компетентність та дотримання вимог провідних європейських підприємств робить нас лідерами у цій сфері. Ми оперуємо різноманітним парком транспортних засобів, які відповідають усім необхідним критеріям, забезпечуючи надійність та високу якість наших послуг.
Докладніше
Митне оформлення
Відповідальна робота з документами - наша унікальна відмінність. Наша мета не лише надавати послуги з митного оформлення вантажів, а й створювати високоякісний досвід для наших клієнтів. Економія вашого часу - наша щоденна турбота.
країни ЄС
Докладніше
Консолідація вантажів
Оптимальне розташування складів в Німеччині та Польщі дозволяє ефективно та швидко консолідувати невеликі партії вантажів. Контроль прийому вантажу, детальний фотозвіт та обробка документів – гарантія надійності у кожній деталі.
Локація складів
Докладніше

Чому перевезення важливі для бізнесу?

Ефективна логістика - ключовий фактор успіху підприємства. Оптимізація транспортних процесів, маршрутів доставки дає змогу скоротити витрати, підвищити рентабельність бізнесу. Своєчасне транспортування товарів, сировини гарантує безперебійність виробничих циклів, забезпечує виконання зобов'язань перед клієнтами.

Передача логістичних функцій на аутсорсинг - розумне рішення для компаній. Співпраця зі спеціалізованою логістичною організацією позбавляє від необхідності утримувати штатних фахівців, інвестувати в розвиток інфраструктури. Профільна організація має в своєму розпорядженні необхідні ресурси, компетенції для надання транспортних послуг на високому рівні.


Які послуги пропонує наша фірма


Пропонуємо спектр професійних логістичних, а також транспортних послуг. Компанія здійснює вантажоперевезення в Європу, обслуговує напрямки Азії, Близького Сходу. Забезпечуємо якісну доставку генеральних вантажів - товарних партій, що займають повністю транспортний засіб.

Фірма реалізує збірні перевезення вантажів - спільне транспортування невеликих партій товарів різних замовників. Ця послуга дає змогу оптимізувати можливі витрати, істотно знизити вартість доставки для клієнта.

Також ми розробляємо оптимальні маршрути транспортування, що враховують особливості вантажу, побажання замовника за термінами, бюджетом. Компанія пропонує послуги зберігання товарів на складах класу "А", оснащених сучасними системами обліку, обробки вантажів.

Особливості сервісу

Експедирування - важлива складова сервісу. Експедитори контролюють доставку. Вони стежать за дотриманням умов перевезення, оформляють необхідні папери. Проходження митних терміналів - частина міжнародних доставок. Декларанти забезпечують своєчасне, коректне декларування товарів. Допомагають відправникам дотримуватися вимог законодавства.

Тимчасове зберігання на складах - затребувана логістична послуга. Провайдери надають складські площі для розміщення коробок. Вони гарантують належні умови зберігання, здійснюють вантажно-розвантажувальні роботи.

Страхування відправлень - допомога в управлінні ризиками. Поліс, придбаний на сервіс відправки товару або габаритної конструкції, покриє можливі збитки, які виникають за форс-мажорних обставин. Спектр послуг транспортної логістики варіюється залежно від специфіки діяльності провайдера. Одні компанії спеціалізуються на окремих видах перевезень. Інші надають комплексні рішення - від доставки до складування.

Дальність транспортування - ще один фактор ціноутворення. Що довший маршрут, то вищі витрати на паливо, оплату праці водіїв, амортизацію транспорту. Терміновість доставки впливає на вартість експертного транспортування. Експрес-перевезення, як правило, обходяться дорожче стандартних. Прискорена доставка вимагає оптимізації маршрутів, залучення додаткових ресурсів.

Ціна логістичних послуг формується індивідуально. Провайдери враховують специфічні потреби кожного замовника. Вони аналізують параметри вантажу, вимоги до термінів доставки, бюджетні обмеження клієнта. Професійна транспортна компанія прагне запропонувати оптимальне співвідношення якості сервісу, тарифів. Вона шукає баланс між ефективністю перевезення, задоволеністю замовника. Гнучка цінова політика - конкурентна перевага провідних гравців ринку послуг перевезень.

Для кого ми працюємо?

Географія перевезень

Туреччина
Швидка доставка вантажів до Туреччини контроль на кожному етапі
Докладніше
Австрія
Докладніше
Бельгія
Докладніше
Болгарія
Докладніше
Хорватія
Докладніше
Естонія
Докладніше
Фінляндія
Докладніше
Франція
Докладніше
Іспанія
Докладніше
Нідерланди
Докладніше
Ірландія
Докладніше
Люксембург
Докладніше
Німеччина
Докладніше
Португалія
Докладніше
Румунія
Докладніше
Словаччина
Докладніше
Словенія
Докладніше
Угорщина
Докладніше
З якими вантажами ми працюємо?
Які категорії вантажів перевозимо?
З якими вантажами маємо досвід?
Наливні вантажі
Наш успіх ґрунтується на глибоких знаннях галузі, багаторічному досвіді, ретельному розумінні вимог до автоцистерн та водіїв, а також відповідальному дотриманні усіх правил перевезення наливних вантажів.
Дізнатися більше
Небезпечні вантажі
Наша прихильність високим стандартам безпеки, в поєднанні з індивідуальним обслуговуванням кожного клієнта, встановлює вищі показники ефективності перевезення небезпечних вантажів.
Дізнатися більше
Негабаритні вантажі
Продумане планування та дотримання високого рівня координації. Наша команда уважно працює над створенням індивідуальних рішень, враховуючи габарити та унікальні характеристики кожного вантажу.
Дізнатися більше
Виконані замовлення
За типом вантажу
Фасований
Наливний
Негабаритний
Небезпечний (ADR)
Перевезення хімічної сировини у рефрижераторі
Перевезення хімічної сировини у рефрижераторі
Чехія
Перевезення хімічної сировини у рефрижераторі
Україна
Завдання
Організація перевезення хімічної сировини у рефрижераторі з температурним самописцем та дотриманням необхідної температури вантажу у межах +2…+8 Со. Має бути забезпечений постійний контроль температури та максимально швидка доставка.
Рішення
Фахівець компанії попередньо вивчив основні вимоги до перевезення. Відповідно до цих вимог було підібрано рефрижератор, який відповідає всім параметрам. Була організована швидка доставка, при цьому постійно відслідковувалася температура вантажу. На вивантаженні було зроблено виписку з термописця для підтвердження суворого дотримання температурного режиму.
Як це було зроблено
Термін – 3 днів Вага – 8 тн Митне оформлення – так
Перевезення соняшникової олії у флексітанках
Перевезення соняшникової олії у флексітанках
Україна
Перевезення соняшникової олії у флексітанках
Польща
Завдання
Перевезення соняшникової олії тентованими вантажівками з використанням флексітанка. Флексітанк – це багатошаровий мішок, який функціонує як герметична та гнучка упаковка.
Рішення
Для транспортування використовувалися вантажівки з бортами, які додатково були обшиті листами ДСП для підвищення надійності.
Як це було зроблено
Термін – 8 днів Вага – 22,5 тн Митне оформлення – ні
Перевезення негабаритного обладнання у тентованій вантажівці
Перевезення негабаритного обладнання у тентованій вантажівці
Австрія
Перевезення негабаритного обладнання у тентованій вантажівці
Україна
Завдання
Перевезення негабаритного вантажу шириною майже 3 метри. Необхідно забезпечити відповідні умови та засоби для безпечного транспортування.
Рішення
Клієнту було запропоновано перевезти вантаж тентованою вантажівкою із розсувними бортами. Таким чином, вантаж був захищений від впливу навколишнього середовища, що забезпечило його збереження під час транспортування.
Як це було зроблено
Термін – 5 днів Вага – 8 тн Митне оформлення – Так
Перевезення об’ємних вантажів у кубатурних тентованих вантажівках
Перевезення об’ємних вантажів у кубатурних тентованих вантажівках
Україна
Перевезення об’ємних вантажів у кубатурних тентованих вантажівках
Польща
Завдання
Спланувати та організувати системний вивіз партії вантажу у термін 5 календарних днів. Під завантаження потрібні тентовані вантажівки від 100 м3.
Рішення
Завдяки правильному підходу з планування стратегії перевезення, підбору необхідних транспортних засобів, вдалось реалізувати цей проєкт і доставити партію швидко та вчасно.
Як це було зроблено
Термін – 4 днів Вага – 5 тн Митне оформлення – ні
Перевезення ПЕТ преформи з Італії
Перевезення ПЕТ преформи з Італії
Італія
Перевезення ПЕТ преформи з Італії
Україна
Завдання
Організація перевезення ПЕТ преформи з Італії. Для організації перевезення потрібна вантажівка тент "штора", яка має відповідати вимогам заводу-відправника. Має бути достатня кількість крепіжних ременів для фіксації вантажу.
Рішення
Фахівець компанії підібрав вантажівку, яка відповідала усім вимогам заводу-відправника. Перед завантаженням була проведена перевірка наявності достатньої кількості крепіжних ременів та наявність екіпірування у водія. Перевезення було виконано успішно та вчасно.
Як це було зроблено
Термін - 8 днів Вага - 15 тн Митне оформлення - ні
Перевезення екскаватора з Бельгії BDE вантажівкою
Перевезення екскаватора з Бельгії BDE вантажівкою
Бельгія
Перевезення екскаватора з Бельгії BDE вантажівкою
Україна
Завдання
Потрібно організувати перевезення екскаватора з Бельгії. Спочатку клієнт розглядав можливість перевезення тралом, оскільки сам екскаватор не проходив за габаритами. Але ми знайшли інше рішення...
Рішення
Наш фахівець запропонував організувати перевезення не тралом, а в тентованій вантажівці з розсувними стійками (BDE мега). Це було ідеальне рішення, оскільки екскаватор проходив під габарити цієї вантажівки, плюс сама вартість перевезення була набагато дешевшою, ніж перевезення тралом.
Як це було зроблено
Термін - 8 днів Вага - 20 тн Митне оформлення - ні
Перевезення полімерів з Німеччини
Перевезення полімерів з Німеччини
Німеччина
Перевезення полімерів з Німеччини
Україна
Завдання
Потрібно організувати перевезення полімерів з Німеччини (завод Borealis). Тентована вантажівка має відповідати вимогам безпеки транспортування хімічних вантажів, а у водія має бути все необхідне екіпірування.
Рішення
Ми неодноразово організовували перевезення вантажів з заводу Borealis, тому менеджер нашої компанії вже знав усі вимоги до вантажівки і до водія. Вантаж був доставлений вчасно, клієнт був задоволений.
Як це було зроблено
Термін - 6 днів Вага - 22,5 тн Митне оформлення - ні
Експорт аграрної продукції з України
Експорт аграрної продукції з України
Україна
Експорт аграрної продукції з України
Німеччина
Завдання
Постійний клієнт надав замовлення на перевезення соняшникової олії наливом у автоцистернах. Головний критерій - подача під завантаження 14 автоцистерн в термін 4 дні.
Рішення
Весь об’єм був відвантажений з терміналу та доставлений до кінцевого отримувача в короткий термін. Особливістю цього замовлення стала оптимізація транспортного потоку для пришвидшення строку доставки в умовах перекритих кордонів польськими перевізниками.
Як це було зроблено
Термін – 8 днівВага – 23 тнМитне оформляння – ні
Перевезення наливних вантажів зі Швеції
Перевезення наливних вантажів зі Швеції
Швеція
Перевезення наливних вантажів зі Швеції
Україна
Завдання
Для завантаження потрібен тільки танк-контейнер з особливим розташуванням на платформі, який обладнаний відповідною системою для забезпечення безпеки персоналу. Об'єм танк-контейнера повинен відповідати нормам для перевезення ADR вантажів.
Також паралельно здійснювалось планування та бронювання слота на поромну переправу зі Швеції до Польщі.
Рішення
Завдяки грамотному підходу з планування перевезення, було підібрано необхідний транспортний засіб з водієм, який володів англійською мовою. Менеджером було здійснено чітке планування зі збереженням строків перевезення.
Як це було зроблено
Термін - 10 днівВага - 22 тониМитне Оформлення - Так
Логістика декількох наливних вантажів у секційній автоцистерні
Логістика декількох наливних вантажів у секційній автоцистерні
Німеччина
Логістика декількох наливних вантажів у секційній автоцистерні
Україна
Завдання
Розрахувати та організувати перевезення декількох наливних вантажів у секційній автоцистерні у період блокування польського кордону.
Рішення
Під завантаження прибула чотирьохсекційна автоцистерна, яка відповідала усім вимогам заводу-відправника. Завдяки професійним діям провідного менеджера, автоцистерна була підібрана таким чином, що два продукти були пропорційно завантажені з дотриманням норм навантаження на вісі.
Як це було зроблено
Термін – 7 днів Вага – 10 та 12 тонн Митне оформлення – ні
Перевезення чутливого до температури вантажу у зимній період
Перевезення чутливого до температури вантажу у зимній період
Нідерланди
Перевезення чутливого до температури вантажу у зимній період
Україна
Завдання
Потрібно організувати перевезення вантажу з урахуванням температурних особливостей. Температура вантажу при розвантажені має бути не менше 45 градусів.
Рішення
Під завантаження була підібрана автоцистерна з автономним підігрівом у дорозі. Після завантаження, менеджер компанії три рази на день контролював температуру вантажу та інформував клієнта.
Завдяки злагодженій роботі водія та високій відповідальності менеджера, вантаж був доставлений у найкоротший термін та з оптимальною температурою.
Як це було зроблено
Термін - 5 днів Вага – 23 тнМитне оформлення - ні
Перевезення модульного будинку до Німеччини
Перевезення модульного будинку до Німеччини
Україна
Перевезення модульного будинку до Німеччини
Німеччина
Завдання
Організувати зважування, митне оформлення та доставку модульного будинку до Німеччини. Важливо, щоб упаковка була максимально надійною, забезпечуючи безпечне транспортування будинку.
Рішення
Перед завантаженням були надані рекомендації щодо безпечного пакування та кріплення вантажу. Для перевезення використали трал, який відповідав усім вимогам безпечного транспортування. Були також проведені додаткові консультації з переліку необхідних документів потрібних для митного оформлення.
Як це було зроблено
Термін – 11 днів Вага – 12 тн Митне оформлення – так
Перевезення промислової техніки
Перевезення промислової техніки
Німеччина
Перевезення промислової техніки
Україна
Завдання
Організація перевезення промислової техніки з Німеччини. Необхідно заздалегідь затвердити маршрут і отримати всі необхідні дозволи для перевезення даного типу вантажу.
Рішення
Перед початком транспортування було узгоджено маршрут та отримані всі необхідні дозвільні документи. Для завантаження був використаний трал, який відповідав усім вимогам клієнта. Перевезення пройшло успішно, без будь-яких проблем чи труднощів.
Як це було зроблено
Термін – 8 днів Вага – 38 тн Митне оформлення – ні
Перевезення промислової техніки з Австрії
Перевезення промислової техніки з Австрії
Австрія
Перевезення промислової техніки з Австрії
Україна
Завдання
Організувати перевезення важкої промислової техніки. Перевезення має бути проведено з максимальною уважністю до важливих вимог безпеки та з урахуванням всіх нюансів, пов'язаних з розмірами та вагою.
Рішення
Для організації перевезення даного типу вантажу, ми провели всі необхідні підготовчі заходи. Це включає узгодження маршруту з відповідними органами, отримання всіх необхідних дозвільних документів, а також забезпечення належної технічної підтримки для завантаження та розвантаження.
Як це було зроблено
Термін – 11 днів Вага – 12 тн Митне оформлення – ні
Перевезення пестицидів
Перевезення пестицидів
Польща
Перевезення пестицидів
Україна
Завдання
У порт прибуло 6 контейнерів з пестицидами загальною вагою 150 тонн. Негайно потрібно організувати їх перевезення, щоб уникнути простоїв у порту. Для цього необхідно залучити 7 вантажівок, що відповідають ADR вимогам.
Рішення
Попередньо були узгоджені оптимальні дати завантажень для того, щоб не накопичувати транспорт на території складу, де здійснювали перевантаження вантажу. Перед завантаженням з водієм провели перевірку наявності достатньої кількості ремінів для кріплення вантажу і протиковзків килимків. Всю партію вантажу було оперативно вивезено!
Як це було зроблено
Термін – 4 дні Вага – 21,5 тн Митне оформлення – ні
Перевезення балонів з фреоном з порту Клайпеда, Литва
Перевезення балонів з фреоном з порту Клайпеда, Литва
Литва
Перевезення балонів з фреоном з порту Клайпеда, Литва
Україна
Завдання
Потрібно організувати перевантаження балонів з фреоном з контейнеру у вантажівку та організувати перевезення в Україну.
Рішення
Для виконання цього замовлення був знайдений спеціалізований склад для перевантаження небезпечних вантажів включаючи гази та була підібрана вантажівка з напівпричепом та всіма необхідними документами для перевезення даного типу вантажу.
Як це було зроблено
Термін – 5 днівВага – 17 тнМитне оформлення – так
Специфічна автоцистерна для перевезення наливних ADR вантажів
Специфічна автоцистерна для перевезення наливних ADR вантажів
Німеччина
Специфічна автоцистерна для перевезення наливних ADR вантажів
Україна
Завдання
Для завантаження потрібна специфічна автоцистерна, яка має бути певних розмірів, мати необхідне обладнання та всі засоби для страхування та безпеки як персоналу заводу, так і водія.
Автоцистерна повинна мати автономний підігрів для підтримання оптимальної температури вантажу. Об’єм цистерни має відповідати нормами для перевезення ADR вантажів.
Рішення
Завдяки знанням та професійному підходу провідного менеджера було підібрано рішення, яке задовольнило усі вимоги заводу-відправника.
Вантаж був доставлено вчасно зі збереженням необхідної температури, завдяки чому товар одразу почали використовувати у виробництві без додаткового підігріву.
Як це було зроблено
Термін – 7 днів Вага – 22,5 тн Митне оформлення – ні
Імпорт сірчаної кислоти для хімічної промисловості України
Імпорт сірчаної кислоти для хімічної промисловості України
Словенія
Імпорт сірчаної кислоти для хімічної промисловості України
Україна
Завдання
Для перевезення сірчаної кислоти використовуються тільки спеціалізовані автоцистерни виконані з матеріалів, що мають високий ступінь стійкості до корозії та кислотного впливу.
Рішення
Завдяки високому рівню підходу до відбору та перевірки технічного стану автоцистерни, замовлення було успішно виконане. Екіпаж автоцистерни був відмічений за професіоналізм в роботі зі складними хімічними вантажами.
Як це було зроблено
Термін – 5 днівВага – 23 тнМитне оформлення – ні
Поширені запитання
Які відмінності логістичних послуг SaveProSolutions?
Ми не просто логісти, а справжні перфекціоністи своєї справи та експерти з понад 12-річним досвідом у сфері логістики хімічних вантажів. Виняткове ставлення до організації кожного перевезення - запорука нашого успіху. Ми працюємо виключно з перевіреним автопарком, який відповідає найвищим стандартам безпеки. Наша команда завжди готова до викликів та креативних логістичних рішень. Для нас важливий позитивний досвід співпраці з кожним клієнтом, і ми докладаємо всіх зусиль, щоб досягти успіху наших партнерів.
Які транспортні перевезення ви здійснюєте?
Ми здатні запропонувати нашим клієнтам різноманітні оптимальні рішення для перевезення вантажів. Серед них:
Перевезення фасованих вантажів у тентованих вантажівках, рефрижераторах та авто з кубатурою 100-120 м3.
Збірні вантажоперевезення.
Транспортування наливних вантажів в автоцистернах та танк-контейнерах.
Перевезення небезпечних вантажів.
Логістика негабаритних вантажів.
Контейнерні перевезення.
Куди ви доправляєте вантажі?
Наші фахові зусилля зосереджені на забезпеченні міжнародних вантажних перевезень з будь-якого куточка світу. Пріоритетний напрямок нашої діяльності - автомобільна логістика вантажів з усіх європейських держав, а також організація контейнерних перевезень з Азії та Сполучених Штатів Америки. Багаторічний досвід та професіоналізм нашої команди гарантують безперебійну доставку вантажів в будь-яку точку призначення згідно узгоджених термінів та умов.
Які строки транспортування вантажу?
Терміни доставки вантажів різняться в залежності від обраного способу транспортування. Автомобільна логістика з країн Європейського континенту зазвичай забезпечує доставку протягом 7-10 діб. Тоді як морські перевезення, наприклад з Азії чи Америки, потребують значно більше часу - орієнтовно від 45 до 55 днів. Врахування специфіки різних видів транспортування та оптимальне поєднання декількох логістичних рішень дозволяє нам гарантувати своєчасність постачання вантажу в належному стані.
Чи входять митно-брокерські послуги до переліку ваших логістичних рішень?
Так, наша команда має всі необхідні повноваження та досвід для здійснення процедур митного оформлення імпортних та експортних вантажів від імені клієнтів в Україні та Європі.
Чи маєте ви мережу складських потужностей для концентрації вантажопотоків в межах Європейського Союзу?
Задля максимальної оптимізації логістичних процесів ми тісно співпрацюємо з партнерськими складськими комплексами, розташованими в найбільш стратегічно вигідних локаціях Європи, зокрема у Німеччині та Польщі. Використання цих потужностей дозволяє нам акумулювати дрібні відправлення вантажів у повносоставні відправки, забезпечуючи тим самим економічну ефективність та пришвидшені терміни кінцевої доставки для кожного з наших замовників.
Ви оформлюєте супровідні документи, такі як CMR та EUR.1?
Безумовно, ми маємо стійку практику оформлення всієї необхідної супровідної документації - CMR, EUR.1 та інших документів відповідно до вимог країн Євросоюзу. Завдяки налагодженій співпраці з низкою авторитетних європейських митно-брокерських агенцій ми можемо гарантувати високий рівень сервісу під час організації транскордонних вантажоперевезень для наших клієнтів на теренах Європи.
Якими способами ви гарантуєте збереження цілісності та безпеку вантажів під час транспортування?
Забезпечення максимального рівня безпеки кожного вантажу, який нам довірений, є одним з ключових пріоритетів нашої діяльності. Наша досвідчена команда ретельно дотримується найвищих галузевих стандартів безпеки на всіх етапах логістичного процесу. Ми застосовуємо всі необхідні заходи для надійного кріплення та захисту вантажів з метою гарантування їхньої неушкодженої доставки до пункту призначення. Крім того, за необхідності ми готові залучити послуги додаткового страхування як запоруки вашого спокою та впевненості в безпеці транспортованого нами вантажу.